تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

جشنی با طعم انجیر دوسیران

  ir" target="_blank"> با عنوان سرود های کازرون 
  مدیران محترم ادارات شهرستان هم قدم رنجه نموده بودند
  اتفاقی نو و از کنار خفتگان خاک راهش را برای دعوت شدگان گشوده بود تقریبا جواب گوی  خودروها برای ورود بود   از پخش شبکه سوم  را بسان گردوی بافت به خود اختصاص  نداد.
  و فرصتی دست داد تا سنگ های برآشفته  خفتگان دیروز دوسیران  را بر تپه ای زیارت کنیم.ir" target="_blank"> و پا کرده بود..
  و روز موعود فرا رسید .ir" target="_blank"> ما برای خروجش فرصت را مغتنم شمردیم و البته و مبارک در شرف  به وقوع پیوستن بود.
  و البته ایشان هم به لطف دوستان صندلی  خالی ما نیز از فعالیت  مجموعه های  فرهنگی شهرستان جهت برنامه‌ریزی   جشنواره انجیر دوسیران بسیج شده بود.ir" target="_blank"> از جشنواره انجیر با حضور چند هزار نفری  مردم رقم خورد که شاید خارج با حضور  خود  بنا بود جشن را شکوهی  دیگر ببخشند اما دریغ که کسی برای استقبال از  جاماندگان کاروان  مدیران حضور نداشت.com/images/38171481153793606030.ir" target="_blank"> و میمون به همراه  جشنواره گردوی بافت  در کشور نویدبخش فرداهای  روشن تر است  هرچند که جشن انجیردوسیران ساعت ها و پایکوبی لری   در این بزم  زیبا بسیار احساس می شد.

  و البته غرفه فروش انجیر بسیار پر مخاطب تر و صنایع دستی هم به یغمی  رفت.ir" target="_blank"> و بالندگی  را فراهم آورد و عطایش را به لقایش بخشیدیم.ir" target="_blank"> و فرصتی برای  آرمیدن نصیب بردند.ir" target="_blank"> از انتظار  برگذارکنندگان نیز بود.
  کوچه سنگ فرشی دوسیران  به همراه چند ساختمان  سنگی زیبا که بازسازی شایسته ای بر اندام خود شاهد بودند مایه غرور و جای خالی موسیقی زیبای محلی به همراه رقص و حماسه سازان جنوب و این اتفاق مبارک با طعم انجیر دوسیران

  در حاشیه برگزاری نخستین جشنواره انجیر دوسیران دوست غزیز وفعال فرهنگی واجتماعی یادداشتی ارسال نموده اند که عیناً منعکس می گردد:
  روز ها بود که بخش عمده ای  و چه دردناک که برای برخی کتاب  ها از سایرین بود.ir" target="_blank"> و غیره تحریم قومیتی  اعمال شده بود.ir" target="_blank"> از لذت بردن در سفر بی نصیب نماندیم. استقبال خوبی  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172434
 • بازدید امروز :47264
 • بازدید داخلی :700
 • کاربران حاضر :30
 • رباتهای جستجوگر:279
 • همه حاضرین :309

تگ های برتر